Destek verilen tüm konular hakkında bilgi almak ve iletişim kurmak için sağ alt köşedeki WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz...

BİZ KİMİZ?

SARMSTURKIYE Kurumsal Bilgilendirme

Merhaba bilimin desteklediği spor dalı olan vücut geliştirme tüm dünya ve Türkiye de uzun zamandır gelişim gösteriyor. Aynı zamanda yeniliklere'de fazlasıyla açık olan bu spor dalını Türkiye'de Avrupa ile aynı anda tanıştırma fırsatını sunma maksadı içerisindeyiz Sarms Türkiye'de olduğu kadar Avrupa ve tüm dünyaya da yeni yeni göz kırpan bir teknoloji. Biz bir çekirdek ekip olarak Türkiye'de vücut geliştirmeye gönül veren sizlere Sarms dünyası hakkındaki tüm haber, gelişme ve yeniliklerden haberdar olma fırsatını sunmak adına www.sarmsturkiye.com 'a can verme gereği duyduk ve somut bir adım atarak bu yapılanma kapsamında size merhaba diyoruz.

Sarmslar steroid veya peptid değildir belki türevi diyebiliriz aynı yolun kestirmesi gibi düşünelim henüz Türkiye'de olduğu gibi Avrupa da çok yeni olan ve kullanım kitlesi her geçen gün artan bir sıvı teknolojisi. Steroid devri Avrupa da bitti demek anlamsız olabilir ama zararları yani yan etkileri ve kullanımı aşaması ve sonrasındaki zorluklarından dolayı tercih edilme yüzdeliği %35'lere kadar düştü bu demek değil ki steroid devri bitti sarms kombinasyonları da steroid veya peptid bileşenleri ile bir araya geldiğinde istenilen ya da varılması gereken yere bir hayli hızlı ve net şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Türkiye geneli ve dünya genelinde birçok müsabık sporcumuz (lar) sarms ürünlerine merhaba demiş ve kalitenin yanında kalıcı kas kütlelerinin nimetlerinden birçok uluslararası yarışmalarda faydalanmışlar ve faydalanmaya devam etmektedirler. Sizde forum sekmesinden bizim size sunduğumuz bilgilere kayıt olup ulaşabilir merak ettiğiniz tüm soruları bizlere yöneltebilir ve en kısa sürede merak bulan sorularınıza cevap alabilirsiniz. Sarms Türkiye ekibi olarak sağlıklı, mutlu ve eğlenceli bir hayat diliyoruz.

BİLGİ VE İLETİŞİM FORMU