Destek verilen tüm konular hakkında bilgi almak ve iletişim kurmak için sağ alt köşedeki WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz...

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

SARMSTURKIYE Satış Sözleşmesi Bilgilendirme

- Alıcı, sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir sebepler dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder..

- Alıcı, sipariş vermekle birlikte iş sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayıldığını ve sözleşmede belirtilen ödeme şekline uygun ödemeyi yapacağını kabul ve taahhüt eder. .

- Ürünümüzü satın alarak tıbbi sorumluluk reddimizi kabul etmiş olursunuz..

- Tüm potansiyel yan etkileri kabul etmiş ve bize herhangi bir tazminat,hak iddiası veya yanlış yönlendirme iddiası hakkınız bulunmamaktadır..

- Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo Şirketine verilir..

- Mal/hizmet, alıcının teslimini talep etmiş olduğu .... adresinde ....'a teslim edilecektir..

- Teslimat masrafları alıcıya aittir. Satıcı, web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını yada kampanya dahilinde ücretsiz teslimat yapacağını beyan etmişse, teslimat masrafı satıcıya aittir. Teslimat; stokun müsait olması ve mal bedelinin satıcının hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. Satıcı, mal/hizmetin siparişinden itibaren 2 (İki) gün içinde teslim eder ve bu süre içinde yazılı bildirimle ek 5 (Beş) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar. - Herhangi bir nedenle mal/hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, satıcı mal/hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. .

- Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.

BİLGİ VE İLETİŞİM FORMU