Destek verilen tüm konular hakkında bilgi almak ve iletişim kurmak için sağ alt köşedeki WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz...

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sporcular tarafından sıkça sorular sorular
 • Sarms nedir? Nasıl kullanılır? Ne dozda ne süreyle kullanılır? Yan etki mevcut mudur?

  Sarm'ın Türkçe açılımı 'Seçici androjen reseptör modülüdür'. Kimyasal olarak steroidlere benzer ve ayrıca yağ kaybı ve kas büyümesini arttırmada etkilidirler. Sarm'ler II. Dünya Savaşı'ndan beri var olmuştur ve testosteron molekülünün modifikasyonu ile geliştirilmiştir. 1940'larda osteoporoz, kanser ve kas ve kemik kaybına neden olan diğer hastalıkların tedavisinde kullanılmıştır. Sarm'lar seçici olduğundan sadece kas ve kemik dokularındaki reseptörlere bağlanarak olumsuz yan etkilerin oluşmasının önüne geçilmiştir. Seçici andojen reseptör modülü denmesinin sebebi budur.

 • Sizden Sarms aldığımda ürün kullanım süresi ve sonrası destek veriyor musunuz?

  Alınan ürünlerin faliyet dönemi boyunca yazılı ve sözlü tüm desteği tarafımızca alıyorsunuz. Ürünler nasıl kullanılır? Günün hangi aralığında kullanılmalı? Antrenman gibi faliyet alanlarında en çok nelere dikkat edilmesi lazım? Gibi bir çok konunda sizlere destek vermek için bekliyor olacağız.

 • Ürünler'de Mg/Ml hesabı nasıl yapılır?

  GW-501516/ CARDARINE 20 mg/ml - 30 ml üzerinden bir örnek verecek olursak. GW-501516 , Cardarine günlük 10-20 ML alınması tavsiye edilir. Bir şişe 30 ml'dir (1 ml 20 mg GW-501516 'a eşittir)

 • Sarmlar oral yolla mı? Enjeksiyon ile mi vücuda giriş yapıyor?

  Evet sarmların tamamı oral şekilde kullanımı mümkündür.

 • Sarmlar nasıl saklanmalı?

  Sarmlar oda sıcaklığında 25 dereceye kadar muhafaza edilebilirler.

 • Sarmlar steroid veya peptidler ile kullanılabilir mi?

  Tüm sarmlar diğer gruplar ile yani peptid ve steroidlerin tamamı ile kombinasyon halinde kullanılabilir.

BİLGİ VE İLETİŞİM FORMU